Испит у мартовском испитном року

Обавештавамо студенткиње и студенте који су у мартовском року пријавили испит из предмета ИАСПМ, ИМПМ, ИПТ, ИПТ1 и ИПТ2 да ће се испит одржати у петак, 5. јуна у 12 часова у слушаоници 1. У складу са препорукама усвојеним на Наставно-научном већу Универзитета у Београду - Факултета политичких наука, испит ће се одржати писаним путем.

• ИАСПМ и ИМПМ: уместо усменог и писаног испита, испит ће се одржавати изједна, полагаће се искључиво писаним путем и састојаће се од четири есејска испитна питања из уџбеникâ и три есејска питања из изворних текстова. Испит ће трајати 90 минута.
  • ИПТ, ИПТ1 и ИПТ2: писани испит ће се састојати од два есејска испитна питања, првог из књиге Славена Равлића (или Ендруа Хејвуда) и другог из књиге Илије Вујачића. Испит ће трајати 45 минута.